Цска - гордост , чест и слава .
#11 FC United 10.08.2015 20:28
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

<blockquote><h3>ПФК ЦСКА СОФИЯ написа:</h3>Сега май няма да дават мачовете на ЦСКА че Диемата няма кой да я гледа.
Иначе никой нищо не каза за промяната на правилата за купата на България.Много
бързо се потули.</blockquote>

Страх голям адаш,не дай си Боже аматьорите да спечелят купата ще станем за смях пред целия сват.Престави си само 1/2 финал на Армията с Лудогорец или Левски пред 20000 Армейци.Опитаха се да ни извадят очите , но май ще ни изрисуван вежди.

#12 Removed user 10.08.2015 22:07
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>ВЕЛИКИТЕ БАРСЕЛОНА написа:</h3>Опаааааааа тук се намесват и пристрастните Просто ви честитих така
дългоочакваната победа и казах,че ще видим другите ви мачове Ще си копирам
забележката към Доростол Доростол 2003 написа:
Да така , е бе постигната изключителна победа !!! Армейската общност е
по-обиденена от всякога !!!! Над 2 хил абонаментни карти само в сектор а
бяха
изкупени . Такава подкрепа всички останали отбори с облика на кренширш или
на
знамето на гроб и дпс просто могат да си мечтаят .Това е победа !!!


Такаааааааа...цитирам и ти трия коментара...Моля без намесване на политика и
политически партии тук И за да не помислят хората че не съм искрен искам
да покажеш какво съм написал.</blockquote>
Нещо да съм излъгал ??? Това е факт неоспорим !!! И запомни едно .Политиката и футбола особено в нашата мила родна действителност е едно цяло и върви ръка за ръка затова когато се говори за футбол няма как да пренебрегнеш и политиката

#13 red scorpion 11.08.2015 13:30
red scorpion
395 Posts
Since 22.05.2007

<blockquote><h3>ВЕЛИКИТЕ БАРСЕЛОНА написа:</h3>Браво победихте</blockquote>
Те тия усмивки са ясни и са плод на последвалите писания. Цска - гордост , чест и слава--това е темата и ако някой не му се нрави, то по добре да не пише.(beer)

#14 Removed user 11.08.2015 21:25
Dirt devils
1785 Posts

Доростол факт неоспорим е това,което си казал (за съжаление...няма чиста игра,няма чист футбол във световен мащаб) и не си излъгал :) Просто помолих без политика във форума. ;) Скорпионе това,че се шегувам понякога (когато трябва съм сериозен)не означава,че не ми се нрави темата за ЦСКА;) Този отбор има голяма история факт,но те сами така направиха,че станаха за майтап.Това,че на феновете не им харесва това си е техен проблем.....сега ще гледам как великите Барселона ще спечелят петата си купа за сезона 8) (beer) Ае наздраве момчета и го давайте по-ведро ;)

#15 Removed user 13.08.2015 20:36
Fear this
959 Posts

Хайде сега да видя къде са "разбирачите" от тази тема http://shampioni.com/?act=forum&case=viewtopic&id=6417&pg=6 ,които искаха от мен да се извинявам на непотвърдена информация и КАЗАХА ,че те ще го направят след първи мач на цска извън А група.Хайде несе крийте като мишки ,а излезте и се извинете като хората.Освен ако несте мишки тогава лично АЗ ви прощавам ,че сте такива наивници и хейтъри(*)

#16 Removed user 13.08.2015 21:48
Dirt devils
1785 Posts

Само знам,че се въртят големи пари ;) 99 % от мачовете са уредени:D Между другото Варна ликува(party)

#17 Removed user 14.08.2015 04:55
Falcons
1014 Posts

Няма за какво да ти се извиняваме.Новината не е дошла от теб.Иначе авторите на статията са прави.А ти добре си я копнал.Печелиш.Цска и Локото са във В група факт.

#18 Removed user 14.08.2015 09:57
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>Старите Кучета написа:</h3>Хайде сега да видя къде са "разбирачите" от тази тема
http://shampioni.com/?act=forum&amp;case=viewtopic&amp;id=6417&amp;pg=6 ,които искаха от
мен да се извинявам на непотвърдена информация и КАЗАХА ,че те ще го направят
след първи мач на цска извън А група.Хайде несе крийте като мишки ,а излезте и
се извинете като хората.Освен ако несте мишки тогава лично АЗ ви прощавам ,че
сте такива наивници и хейтъри</blockquote>
Аз ти прощавам че са най-големия наивник и хейтър . Ако цска и лико сф бяха положили най-елементарни усилия както ги бе помолил бфс щяха да ги оставят , но като не са платили и 1 стотинка по лицензите просто нямаше как бфс да се застъпи за двата клуба !!!!

#19 Removed user 17.08.2015 09:49
Fear this
959 Posts

<blockquote><h3>ПФК ЦСКА СОФИЯ написа:</h3>Няма за какво да ти се извиняваме.Новината не е дошла от теб.Иначе авторите на
статията са прави.А ти добре си я копнал.Печелиш.Цска и Локото са във В група
факт.</blockquote>

Аз не съм и казвал ,че е моя статията.Но при положение ,че искахте аз да се извинявам трябва и вие да се извините :)

До колкото до Доростол --> само показваш ,че си една голяма МИШКА!!!Пред фактите ВСЕКИ мълчи!Не като теб като нети изнася твойта да си измисляш оправдания от сорта,ако беше,ако не беше станало....Срам и позор си за този отбор ако си му фен!Те АКО и Левски преди няколко сезона бяха били Славия щяха са Шампиони ама АКО нали ????